uzmaniba jauniesiem

Uzmanības un koncentrēšanās spēju uzlabošanas treniņu kurss bērniem un jauniešiem

Uzmanības un koncentrēšanās spēju uzlabošanas treniņu kurss ir attīstoša treniņprogramma bērniem vecumā no 6 līdz 12 gadiem, kas apvieno smadzeņu darbības atgriezeniskās saites jeb neirofīdbeka metodiku ar uzmanības noturības jeb fokusa vingrinājumiem un prāta treniņiem, lai palīdzētu bērnam apgūt bāzes iemaņas koncentrēšanās spējās, kas būtiski atvieglo jebkuru mācību procesu.

Atgriezeniskās neiroloģiskās saites metodika ir pilnībā droša un efektīva koncentrēšanās spēju uzlabošanai, jo tā vienkārši nolasa bērna smadzeņu viļņu aktivitāti un palīdz individuāli piemērot attīstošus vingrinājumus.

Mūsu centrā nodarbības uzmanības un koncentrēšanās spēju trenēšanā notiek bērnam interesantā un vieglā formā. Bērnam pašam tiek dota iespēja novērot savu smadzeņu aktivitāti, tādā veidā ietekmējot pašregulācijas procesus. Pašregulācija tiešā veidā veicina apzinātību, kā arī gan uzmanības, gan koncentrēšanās līmeņi būtiski uzlabojas. Izejot apmācības, bērns patstāvīgi iemācās ieiet šajos fokusa stāvokļos, par to īpaši pat nedomājot.

Pēc apmācību iziešanas:

  • uzlabojas koncentrēšanās spējas līdz pat 25% no iepriekšējiem rādītājiem
  • uzlabojas uzmanības noturība
  • uzlabojas spēja mācīties
  • uzlabojas bērna atmiņa un fokuss
  • bērns pavisam dabiski iemācās noturēt uzmanību vajadzīgajā brīdī

Paredzētais vecums: no 6 gadiem līdz 12 gadiem:

Uzmanības un koncentrēšanās spēju uzlabošanas treniņi bērniem

Jauniešiem no 13 gadu vecuma ir paredzēta atsevišķa programma:

Uzmanības un koncentrēšanās spēju uzlabošanas treniņi jauniešiem

Dalies ar šo rakstu: