UDS un hiperaktivitātes korekcijas treniņi bērniem

Šie treniņi palīdz uzlabot bērna uzmanības noturību un veiksmīgāk tikt galā ar UDS un UDHS pazīmēm.

Pēc apmācību iziešanas:

Neirofīdbeka metodika ir pierādījusi savu efektivitāti praksē - 30 minūšu nodarbības dienā uzlabo koncentrēšanās spējas līdz pat 25% no iepriekšējiem rādītājiem. Salīdzinoši nesen Amerikas Pediatrijas akadēmija novērtēja šo metodi kā zinātniski apstiprinātu terapijas veidu.
0 %
vidēji par tik procentiem uzlabojas sekmes mūsu klientu bērniem
līdz pat 0 %
uzlabojas spēja koncentrēties uz veicamo uzdevumu
līdz pat 0 %
uzlabojas uzmanības noturība un fokuss
par 0 punktiem
uzlabojas IQ rādītāji pēc Aizenka testa
līdz pat 0 reizēm
iespējams samazināt bērna impulsivitāti
"Mana meita un dēls bija vieni no pirmajiem, kuri izmēģināja nodarbības Intelekta attīstības centrā. Dēlam bija sarežģījumi ar ilgstošu uzmanības noturēšanu un koncentrāciju. Meita aizgāja ar dēlu kopā vairāk dēļ kompānijas. Izejot aptuveni pusi no paredzētajām nodarbībām, abiem novēroju uzlabojumus. Šobrīd mēs izgājām 20 nodarbību kursu un esmu apmierināta ar savu bērnu sniegumu."
ANNA
Divu bērnu mamma
"Kā sava dēla mamma, esmu patīkami pārsteigta par programmas rezultātiem. Dēls kļuvis savāktāks un uzmanīgāks. To var manīt pat pēc kārtības viņa istabā. Pēc izietās programmas arī pašai ir interese par pašdisciplīnas treniņu. Paldies pasniedzējiem."
Signe
Jaunā māmiņa
"Manai meitai šobrīd ir seši gadi. Bija sarežģījumi ar uzvedību un vispārējo attīstību. Esam pat lietojuši medikamentus. Pēc 20 izietajām nodarbībām, pat psihologs, pie kura gājām uz konsultācijām pirms nodarbībām un pēc, pamanīja pārmaiņas uzvedībā. Meita ir kļuvusi mierīgāka. Ir uzlabojumi. Pēc kāda laika domājam iziet atkārtoto kursu, lai nostiprinātu iegūto."
ILZE
Lietvede

Paredzētais vecums no 6  gadiem

Cena: 25 – 35 eur par nodarbību vai seansu.

Konsultācijas vecākiem

UDS un hiperaktivitātes korekcijas treniņu kursā ietilpst:

Tehnoloģija rāda neirobioloģisko atgriezenisko saiti par Jūsu smadzeņu darbību. Līdzīgi kā dažādas ierīces, kā piemēram viedpulksteņi, mēra Jūsu pulsu un apkopo šos datus, ļaujot jums ieskatīties savas smadzeņu darbības fizioloģiskajā ‘spogulī’. Smadzeņu aktivitātes dati tiek nolasīti un ar bezvadu tehnoloģiju palīdzību nosūtīti uz speciāli izstrādātām programmu tālākai datu apstrādei. Pateicoties šo datu iegūšanai un tālākai apstrādei ar ierīci, cilvēkam pašam ir iespēja novērot savu smadzeņu darbību virzot to vēlamajā virzienā, kamēr tiek pildīti dažādi intelektuāli uzdevumi. 

Apmācību tehnoloģijas ar neirofīdbeka metodiku eksistē jau kopš 20. gadsimta 70. gadiem, tomēr līdz šim tās norisei bija nepieciešamas dārgas un sarežģītas medicīniskās iekārtas, kuras izmantoja darbinieku pārbaudei un sagatavošanai augstas atbildības amatiem – astronautiem, dispečeriem, vadošajiem uzņēmumu vadītājiem. Neiroierīces sākotnēji izstrādātas ASV pēc NASA pasūtījuma un zinātniskās izpētes rezultātiem. Mūsdienās katram ir iespēja tikt apmācītam ar šo tehnoloģiju palīdzību mūsu centrā.

Mēs drīzāk teiktu – nē, nekā jā. Ja salīdzinām ar līdzvērtīgiem piedāvājumiem apmācību jomā, tad mūsu piedāvājumi ir pat letāki. Tomēr mūsu apmācību un treniņmetodēm ir uzsvars uz to unikalitāti, kas savā veidā pat nav salīdzināmi, jo nekas lpatiešām līdzvērtīgs uz doto brīdi citās apmācību skolās netiek piedāvāts.

Neirofīdbeka metodiku jau vairākas dekādes veiksmīgi izmanto augstas atbildības amatu apmācībās un izturības treniņos, medicīnas iestādēs un smadzeņu pētniecības institūtos​​. 99,5 % vecāki, kuru bērni izgājuši apmācības pie mums, ir apmierināti ar rezultātu.

Intelekta attīstības centrs saviem klientiem sniedz 100 procentīgu garantiju tam, ka gadījumā, ja jūs neapmierinās iegūtais rezultāts, mēs jūsu samaksāto naudu atgriezīsim pilnā apmērā.

Brainlink tehnoloģija nekādā veidā neiejaucas cilvēka psihes vai apziņas procesos. Dotās ierīces tikai nolasa mūsu smadzeņu viļņu elektroaktivitātes rādītājus un nosūta tālāk tos uz datoru, lai mūsu speciālisti speciālisti varētu tos analizēt un atrast tieši Jums piemērotas metodes, kā padarīt jebkuras iemaņas apguves procesu ātrāku, optimālāku un efektīvāku, balstoties uz NeiroBAS individuālajiem rezultātiem.

Jā, tas ir 100% droši – uz NeiroBAS metodikas balstīti treniņi neiejaucas cilvēka psihē, bet gan ietrenē smadzenes pieņemt jaunus, optimālākus kognitīvos ceļus, lai veiktu konkrētas darbības ātrāk, labāk un efektīvāk. Dotās ierīces tikai nolasa mūsu smadzeņu viļņu aktivitātes rādītājus un nosūta tālāk tos uz datoru, lai mēs tos varētu analizēt. Piemēram, vingrinājumos koncentrēšanās spēju uzlabošanai, ja jūs nebūsiet pietiekami sakoncentrējies, treniņa saturs automātiski nebūs vairs pieejams, līdz brīdim, kad jūsu koncentrēšanās stāvoklis būs atbilstošs, tādējādi iemācot smadzenēm koncentrēties. Treniņi ar NeiroBAS metodēm notiek visā pasaulē, tāpēc šīs treniņmetodes ir absolūti drošas, zinātniski pamatotas un efektīvas, kā arī ierīces, ar kurām strādā mūsu centrā, ir sertificētas un atbilstošas starptautiskajiem standartiem.

Nekāda riska, nekādu saistību – piesakies, atnāciet izmēģināt un izvērtējiet, vai jums apmierina metodes un rezultāti!