Uzziniet par sava bērna sportiskajiem talantiem pie mums!

Pareizi izvēlēts sporta veids – laimīgs bērns un augsti sportiskie sasniegumi.

Dotā metodika ir pierādījusi savu efektivitāti praksē -
vairāki simti apmierinātu vecāku. Mūsu sistēma nekļūdīgi nosaka svarīgākos bērna parametrus un nosaka viņa piemērotību kādam no sporta veidiem.

Nosakot bērna piemērotību konkrētam sporta veidam standarta veidā, jums var paiet vairākas stundas un pat dienas.

Pie mums jūs to varat paveikt 15 minūšu laikā un saņemt atbildes jau nākamajā dienā.

Izvēloties savam bērnam sporta pulciņu,
ir jāņem vērā:

1 .
uz pirkstiem tiek uzvilktas signāldevēju manžetes un uzliktas austiņas;
2 .
bērns aizver acis un klausās piecas minūtes garu audio pasaku
3 .
sistēma analizē saņemtos atgriezeniskos rādītājus, ņemot vērā bērna fizioloģiskās reakcijas
4 .
jūs saņemat precīzas rekomendācijas sava bērna
5 .
jūs rīkojieties saskaņā ar saņemtajām rekomendācijām

Cena: 20 eur

 

Testējiet sava bērna piemērotību kādam no sporta veidiem!

Tehnoloģijas pamatā ir trīs dažādu sensoru nolasīto izmaiņu analīze, klausoties audio vēstījumu. Viens no tiem ir ādas galvaniskā reakcija (AGR) ir mūsu ādas elektriskās vadītspējas indikators. AGR tiek plaši izmantots autonomās nervu sistēmas aktivitātes izpētei, psihofizioloģisko reakciju īpašību noteikšanai un personības īpašību izpētei. Aizvien pieaugošā interese par AGR ir izskaidrojama ar to, ka ar šo reakciju mērījumu palīdzību ir iespējams novērot cilvēka neapzinātās reakcijas parametrus uz dažādiem ārējiem stimuliem. Ārēji cilvēks var izskatīties mierīgs, viņa mīmika bez izmaiņām, tomēr ādas elektriskā vadītspēja mainīsies. Pēc savas uzbūves un darbības principiem testēšanas ierīce ir līdzīga melu detektora, tomēr nenozīmīgie sensori tika noņemti un papildus nepieciešamie pievienoti ierīcei.Papildus ierīcē ir FPG (fotopletismogrammas) un PMR (psihomehāniskās reakcijas) sensori.

Metodoloģijai ir zinātnisks pamats. Salīdzinot ar daudzām citām personības īpašību noteikšanas metodēm, šī metode izslēdz jebkādu cita cilvēka ietekmi uz rezultātu gan izdarot slēdzienus, gan arī testējot. Tehnoloģiskā pieeja ļauj ļoti precīzi noteikt būtiskākos pamatrādītājus un kopumā tas aizņem salīdzinoši maz laika – tikai 10 minūtes.

Ar testēšanas palīdzību jums būs iespēja noteikt sava bērna piemērotību un atbilstību kādam no izvēlētajiem sporta veidiem. Tas noteikti palīdzēs jums labāk saprast savu bērnu un mērķtiecīgi viņu virzīt atbilstošajiem sporta veidiem. Šajos sporta veidos bērns attīstīsies un gūs panākumus daudz ātrāk.

Intelekta attīstības centrs TRAIN BRAIN saviem klientiem sniedz 100 procentīgu garantiju tam, ka gadījumā, ja jūs neapmierinās iegūtais rezultāts, mēs jūsu samaksāto naudu atgriezīsim pilnā apmērā.

Mērierīces nekādā veidā neiejaucas cilvēka psihes vai apziņas procesos. Dotās ierīces tikai nolasa mūsu ķermeņa elektroaktivitātes rādītājus un nosūta tālāk tos uz datoru, 

Jā, tas ir 100% droši – metodika neiejaucas cilvēka psihē, bet gan nolasa mūsu ķermeņa aktivitātes rādītājus un nosūta tālāk tos uz datoru.

Nekāda riska, nekādu saistību – piesakieties, atnāciet izmēģināt un izvērtējiet, vai jūs apmierina metodes un rezultāti!

Scroll to Top