Sagatavošana skolai - individuāls attīstības nodarbību kurss bērniem

Šīs individuālās nodarbības palīdz uzlabot bērna uzmanības noturību, attīstīt koncentrēšanos, prāta spējas un vispārējās prasmes, lai sagatavotu bērnu skolai.

Kurss ir paredzēts ne tikai pirmsskolas bērniem, bet arī tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība mācībās.

Pēc apmācību iziešanas:

Metodika ir pierādījusi savu efektivitāti praksē - 40 minūšu nodarbības divas reizes nedēļā ne tikai uzlabo koncentrēšanās spējas līdz pat 25% no iepriekšējiem rādītājiem, bet arī veicina skolas programmas apguvi.
līdz pat 0 %
vidēji par tik procentiem uzlabojas sekmes mūsu klientu bērniem
līdz pat 0 %
uzlabojas spēja koncentrēties uz veicamo uzdevumu
līdz pat 0 %
uzlabojas uzmanības noturība un fokuss
par 0 punktiem
uzlabojas IQ rādītāji pēc Aizenka testa
līdz pat 0 reizēm
iespējams samazināt bērna impulsivitāti
"Mana meita un dēls bija vieni no pirmajiem, kuri izmēģināja nodarbības smadzeņu attīstības centrā. Dēlam bija sarežģījumi ar ilgstošu uzmanības noturēšanu un koncentrāciju. Meita aizgāja ar dēlu kopā vairāk dēļ kompānijas. Izejot aptuveni pusi no paredzētajām nodarbībām, abiem novēroju uzlabojumus. Šobrīd mēs izgājām 20 nodarbību kursu un esmu apmierināta ar savu bērnu sniegumu."
ANNA
Divu bērnu mamma
"Kā sava dēla mamma, esmu patīkami pārsteigta par programmas rezultātiem. Dēls kļuvis savāktāks un uzmanīgāks. To var manīt pat pēc kārtības viņa istabā. Pēc izietās programmas arī pašai ir interese par pašdisciplīnas treniņu. Paldies pasniedzējiem."
Signe
Jaunā māmiņa
"Manai meitai šobrīd ir seši gadi. Bija sarežģījumi ar uzvedību un vispārējo attīstību. Esam pat lietojuši medikamentus. Pēc 20 izietajām nodarbībām, pat psihologs, pie kura gājām uz konsultācijām pirms nodarbībām un pēc, pamanīja pārmaiņas uzvedībā. Meita ir kļuvusi mierīgāka. Ir uzlabojumi. Pēc kāda laika domājam iziet atkārtoto kursu, lai nostiprinātu iegūto."
ILZE
Lietvede

Sagatavošanā skolai ietilpst:

Nekāda riska, nekādu saistību – piesakieties, atnāciet izmēģināt un izvērtējiet, vai jums apmierina metodes un rezultāti!