Ritmikas nodarbību mērķis ir attīstīt bērnos laika intervāla izjūtu, skaņas un kustību sinhronitāti.  Šīs nodarbības tiešā veidā uzlabojo kognitīvās un motorās funkcijas, attīstot kustību precizitāti, kur kombinējot dažādu uzdevumu un ritmisku vingrinājumu kopumu, sasaista mūziku vai atsevišķas skaņas ar ķermeņa kustība.

Nodarbību mērķis ir apgūt jaunas kustības
un attīstīt ritma izjūtu.

Nodarbībās izmanto precīzus ritma un tempa uzdevumus, lai palīdzētu uzlabot mūzikas un ritma izjūtu un kustību koordināciju. Nodarbību efektivitāte ir balstīta uz neuroplasticitātes principiem, kas nozīmē, ka smadzenes var pielāgoties un mainīties, lai uzlabotu to funkciju, motoro koordināciju un kognitīvo veiktspēju.
Nodarbības var būt kā papildus risinājumi dažādiem traucējumiem un veselības problēmām, tāpat var būt piemērotas arī darbā ar spējīgiem bērniem, lai veicinātu viņu rādītājus kādā no sporta veidiem un mācībās. Šajā gadījumā nodarbības kalpo kā neiroaktivitors, veidojot jaunus neironu savienojumus un uzlabojot smadzeņu darbību.
Ieguvumi no ritma un koordinācijas nodarbībām ir plaši un var ietekmēt dažādas dzīves jomas, ieskaitot mūziku, deju, sportu, veselību un starppersonu attiecības. Šīs nodarbības ir lielisks veids, kā uzlabot bērna prasmes un labklājību.
Uz tikšanos grupu nodarbībās!
Iesildīšanās, stiepšanās un visparējās fiziskās attīstības vingrinājumi.
Kustību koordinācijas, vispārējā izturības, spēka, ātruma un lokanības vingrinājumi.
Pamatsoļi un pamatkustības, satvērieni un ritmiski vingrinājumi individuāli vai grupā mūzikas pavadījumā, piemēram, gājiena, iekšējo roku sānisko satvērienu, ritmisku soļošanu ar roku kustībām.
Spēju orientēties telpā, kustību reakcijas laika un māku pielāgot kustības mainīgā situācijā un neierastos uzdevumos.
Atsildīšanās un ķermeņa nomierināšana.
Uz tikšanos grupu nodarbībās!
Šīs nodarbības ietver dažādus kustību, izturības un koordinācijas – roku un kāju, kā arī ķermeņa kustību saskaņošanu ar mūzikas ritmu un tempu. Veicamās kustības palīdz uzlabot ķermeņa elastību, koordināciju un līdzsvaru, attīsta muskuļu spēku un izturību. Tāpat tās veicina arī bērnos spēju apzināties savu ķermeni, tā spējas un robežas, kā arī uzlabo smadzeņu darbību un funkcijas, kas ilgtermiņā attīsta arī kognitīvās prasmes.
Uzlabot ritma izjūtu un motoro koordināciju
Attīstīt spēju fokusēties un koncentrēties, izpildot kustības
 Veidot efektīvākus savienojumus starp neironu tīkliem
Palielināt smadzeņu darbības efektivitāti
Spēka un izturības palielināšanās
Uzlabota locītavu elastība 
Pašpārliecības un pašapziņas attīstīšana
Stresa noturība
 

Šīs nodarbības ir kā priekšnoteikums labai fiziskajai un arī mentālajai veselībai. Tā ir gan kā sava veida izklaide un, protams, arī aktīvas nodarbes un veselīga dzīvesveida pamats.

Ritmikas un koordinācijas pasniedzēja Kristīne Evita Ivanova savu ceļu deju pasaulē uzsāka jau septiņu gadu vecumā mūsdienu dejās. No 2011. līdz 2023. gadam pedagoģe apguvusi stingrus pamatus tādos deju stilos kā: hip-hop, laikmetīgā deja, balets, heels un šova deja. Paralēli  apguvusi akrobātiku, jogu, aktiermeistarību, TRX un AntiGravity.
Pasniedzēja ir piedalījusies deju nometņu organizēšanā, deju un treniņu vadīšanā gan pieaugušajiem, gan arī bērniem. Tāpat apguvusi AntiGravity jeb gaisa jogas pamatus, kā arī veidojusi savas horeogrāfijas ar kurām grupas veiksmīgi startējušas sacensībās Latvijā un ārzemēs. 2023. gadā pedagoģe papildinājusi savas zināšanas pedagogu profesionalās kompetences pilnveides kursu programmā „Mūsdienu deju mācību programmu veidošana un mācību metožu pielietošana”.
Šobrīd savu dejas ceļu pasniedzēja turpina vadot nodarbības bērniem, daloties ar savu mīlestību un degsmi pret deju un kustību, lai Latvijā augtu aktīvi un veseli bērni. Mīlestība pret to, kas tuvs – deju un kustību, ir aicinājusi viņu izveidot jaunu kursu – RITMS-KOORDINĀCIJA-NEIROAKTIVITĀTE.
Pēc anketas saņemšanas mēs ar Jums sazināsimies. Pieraksts uz individuālajiem treniņiem un pirmo nodarbību tiek organizēts rindas kārtībā.
Ritma nodarbības palīdz uzlabot spēju uztvert un izprast ritmu.
Koordinācijas uzlabošanas uzdevumi uzlabo ķermeņa kustību precizitāti un koordināciju starp dažādām ķermeņa daļām.
Līdzsvara vingrinājumi ietekmē smadzeņu attīstību. 
Kustību vingrinājumi attīsta spēju fokusēties un koncentrēties.
Ritma un koordinācijas nodarbības attīsta sadarbību un komandas darbu, jo bērniem ir nepieciešams darboties kopā, lai sasniegtu kopīgus mērķus.
 Kopīga interese par ritmu un kustībām var veicināt komunikāciju starp dalībniekiem, kā arī attīstīt spēju darboties kopā grupā.