
Pēc anketas saņemšanas mēs ar Jums sazināsimies. Pieraksts uz individuālajiem treniņiem un pirmo nodarbību tiek organizēts rindas kārtībā.
Dabisko kustību principi
Tās ir praktiskas
Tās ir viegli pielāgojamas
Tās ir efektīvas
1
.
VILKŠANA
2
.
STUMŠANA
3
.
PIETUPIENI
4
.
PIETUPIENI LĪDZ PUSEI
5
.
IZKLUPIENI
6
.
ROTĒŠANA
7
.
GAITAS KUSTĪBA
NODARBĪBU LAIKĀ UZLABOJAS:



UZMANĪBA
LOKANĪBA
IZTURĪBA



KUSTĪGUMS
KOORDINĀCIJA
PĀRLIECĪBA
Nodarbībās tiek vērsta uzmanība uz koncentrēšanās spēju uzlabošanu, acu roku un roku kāju koordinācijas trenēšanu, līdzsvara un lokanības veicināšanu un vispusīgās fiziskās sagatavotības līmeņa celšanu, lai veidotu pamata bāzi bērniem.
Katra nodarbība sastāv no:

Iesildīšanās vingrinājumiem


Koordinācijas vingrinājumiem

Pamata vingrinājumiem

Līdzsvara vingrinājumiem

Stiepšanās vingrinājumiem
Kas tad ir dabiskas kustības?
Labākais un arī vienkāršākais veids, kā sākt šī jautājuma izpēti un izpratni, ir novērot, kā pārvietojas mazi bērni. Zīdaiņi, mazuļi un pirmsskolas vecuma bērni spēlējas un paņem lietas tupus stāvoklī. Viņi pieceļas no grīdas, neizmantojot rokas un atrodoties uz grīdas, var viegli pārvietot ķermeņa svaru un mainīt pozīcijas, lai sasniegtu rotaļlietu vai grāmatu. Tā ir dabiska kustība.
Vēl viens veids, kā vingrinājumiem pievienot dabisku kustību, ir iekļaut tajos spēles elemntus. Mums nav vajadzīgs īpašs aprīkojums. Bērni pārvietojas dabiski, jo tas ir jautri un patīkami.
Dabiskās kustības ietver pamata kustības staigāšanu, skriešanu, balansēšana, kāpšanu vai rāpošanu, kā arī manipulatīvas kustības, piemēram, celšanu, nešanu, stumšanu, mešanu un ķeršanu.
