Pēc anketas saņemšanas mēs ar Jums sazināsimies. Pieraksts uz individuālajiem treniņiem un pirmo nodarbību tiek organizēts rindas kārtībā.

Fiziskās attīstības dabisko kustību nodarbībās

Attīstās uzmanība

Attīstās lokanība 

Tiek nostiprināti muskuļi un sirds

Uzlabojas kustīgums

Uzlabojas koordinācija

Bērni kļūst pārliecinātāki par savām spējām 

Dabisko kustību principi

Tās praktiskas

Tās ir viegli pielāgojamas

Tās ir efektīvas

1 .
VILKŠANA
2 .
STUMŠANA
3 .
PIETUPIENI
4 .
PIETUPIENI LĪDZ PUSEI
5 .
IZKLUPIENI
6 .
ROTĒŠANA
7 .
GAITAS KUSTĪBA

Nodarbībās tiek vērsta uzmanība uz koncentrēšanās spēju uzlabošanu, acu roku un roku kāju koordinācijas trenēšanu, līdzsvara un lokanības veicināšanu un vispusīgās fiziskās sagatavotības līmeņa celšanu, lai veidotu pamata bāzi bērniem.

Katra nodarbība sastāv no:

 Iesildīšanās vingrinājumiem

Koordinācijas vingrinājumiem

 Pamata vingrinājumiem

Līdzsvara vingrinājumiem

Stiepšanās vingrinājumiem

Kas tad ir dabiskas kustības?

Labākais un arī vienkāršākais veids, kā sākt šī jautājuma izpēti un izpratni, ir novērot, kā pārvietojas mazi bērni. Zīdaiņi, mazuļi un pirmsskolas vecuma bērni spēlējas un paņem lietas tupus stāvoklī. Viņi pieceļas no grīdas, neizmantojot rokas un atrodoties uz grīdas, var viegli pārvietot ķermeņa svaru un mainīt pozīcijas, lai sasniegtu rotaļlietu vai grāmatu. Tā ir dabiska kustība. Vēl viens veids, kā vingrinājumiem pievienot dabisku kustību, ir iekļaut tajos spēles elemntus. Mums nav vajadzīgs īpašs aprīkojums. Bērni pārvietojas dabiski, jo tas ir jautri un patīkami.

Dabiskās kustības ietver pamata kustības staigāšanu, skriešanu, balansēšana, kāpšanu vai rāpošanu, kā arī manipulatīvas kustības, piemēram, celšanu, nešanu, stumšanu, mešanu un ķeršanu.
Pēc anketas saņemšanas mēs ar Jums sazināsimies. Pieraksts uz individuālajiem treniņiem un pirmo nodarbību tiek organizēts rindas kārtībā.