Pēc anketas saņemšanas mēs ar Jums sazināsimies. Pieraksts uz individuālajiem treniņiem un pirmo nodarbību tiek organizēts rindas kārtībā.

NODARBĪBU NORISES VIETA:
RĪGA, GRAUDU IELA 68C
MAKSA PAR VIENU NODARBĪBU - 20 eiro

NODARBĪBAS NOTIEK OTRDIENĀS, TREŠDIENĀS un CETURTDIENĀS 17.00 vai 18.00

Fiziskās aktivitātes veicina bērnu vispārējo fizisko veselību un labvēlīgi ietekmē sirdsdarbību, muskuļu attīstību, kaulu stiprināšanos un koordināciju. Regulāra fiziska aktivitāte var samazināt svara problēmas un palīdzēt novērst hroniskas slimības, piemēram, aptaukošanos vai diabētu.
Tāpat tās veicina bērnu motoro prasmju attīstību un uzlabo kustību koordināciju, līdzsvaru un elastību. Bērni iemācās kontrolēt savu ķermeni un attīstīt motoro precizitāti, kas ir svarīgi viņu vispārējai attīstībai.
Tās palīdz attīstīt sociālās prasmes un veicināt komunikāciju. Bērni mācās sadarboties ar citiem, veidojot draudzību, daloties, sadarbojoties un sacenšoties. Viņi attīsta empātiju, komandas darba prasmes un iemācās cieņu pret citiem.
Fiziskās attīstības nodarbības grupās bērniem veicina arī kognitīvo attīstību attīstību. Regulāra fiziska aktivitāte palīdz uzlabot koncentrēšanās spēju, uzmanību un kognitīvās funkcijas. Tajā pašā laikā fiziskā aktivitāte atvieglo stresu un uzlabo garastāvokli, veicinot labāku emocionālo līdzsvaru.
Te bērniem piedāvā iespēju arī izklaidēties, baudīt aktivitātes un izkustēties. Tas veicina pozitīvu attieksmi pret fizisko aktivitāti, palīdz mazināt ikdienas stresu un veicina prieku par kustību un spēli.

NODARBĪBU LAIKĀ UZLABOJAS:

UZMANĪBA

LOKANĪBA

IZTURĪBA

KUSTĪGUMS

KOORDINĀCIJA

PĀRLIECĪBA

Nodarbībās tiek vērsta uzmanība uz koncentrēšanās spēju uzlabošanu, acu roku un roku kāju koordinācijas trenēšanu, līdzsvara un lokanības veicināšanu un vispusīgās fiziskās sagatavotības līmeņa celšanu, lai veidotu pamata bāzi bērniem.

Katra nodarbība sastāv no:

IESILDĪŠANĀS VINGRINĀJUMIEM

KOORDINĀCIJAS VINGRINĀJUMIEM

PAMATA VINGRINĀJUMIEM

LĪDZSVARA VINGRINĀJUMIEM

STIEPŠANĀS VINGRINĀJUMIEM

Kas tad ir dabiskas kustības?

Labākais un arī vienkāršākais veids, kā sākt šī jautājuma izpēti un izpratni, ir novērot, kā pārvietojas mazi bērni. Zīdaiņi, mazuļi un pirmsskolas vecuma bērni spēlējas un paņem lietas tupus stāvoklī. Viņi pieceļas no grīdas, neizmantojot rokas un atrodoties uz grīdas, var viegli pārvietot ķermeņa svaru un mainīt pozīcijas, lai sasniegtu rotaļlietu vai grāmatu. Tā ir dabiska kustība. Vēl viens veids, kā vingrinājumiem pievienot dabisku kustību, ir iekļaut tajos spēles elemntus. Mums nav vajadzīgs īpašs aprīkojums. Bērni pārvietojas dabiski, jo tas ir jautri un patīkami.

Dabiskās kustības ietver pamata kustības staigāšanu, skriešanu, balansēšana, kāpšanu vai rāpošanu, kā arī manipulatīvas kustības, piemēram, celšanu, nešanu, stumšanu, mešanu un ķeršanu.

GALVENIE IEGUVUMI NO NODARBĪBĀM

Tās ir praktiskas

Tās ir viegli pielāgojamas

Tās ir efektīvas

Pēc anketas saņemšanas mēs ar Jums sazināsimies. Pieraksts uz individuālajiem treniņiem un pirmo nodarbību tiek organizēts rindas kārtībā.

NODARBĪBU NORISES VIETA:
RĪGA, GRAUDU IELA 68C
MAKSA PAR VIENU NODARBĪBU - 20 eiro

NODARBĪBAS NOTIEK OTRDIENĀS, TREŠDIENĀS un CETURTDIENĀS
17.00 vai 18.00