Par centru
Intelekta attīstības centrs ir pirmais centrs Baltijā, kurā neirobioloģiskās atgriezeniskās saites metode tiek izmantota apmācību procesā.
Mūsu misija ir viedu attīstības un pašregulācijas metodiku padarīt pieejamu visiem
Dibinātājs
Oskars Grīslis
Šodien mēs dzīvojam laikmetā, kad visas cilvēces iepriekš uzkrātās zināšanas tiek pakļautas rūpīgai izvērtēšanai. Vairs nepietiek ar to, ka tu kaut ko nojaut, tev ir jāspēj arī to zinātniski pierādīt. Tieši tāpēc es sāku interesēties par cilvēka spēju attīstību, aktīvi meklējot ieteikumus un konkrētas, reāli praktizējamas metodes un pielietojamas tehnoloģijas, kas palīdzētu atklāt cilvēka apslēpto potenciālu.
Mūsu mentālo un kognitīvo spēju ierobežojumi ir atrisināmi, jo to cēloņi meklējami ceļos, ko mūsu smadzenes pieņēmušas par ērtākajiem. Katra cilvēka spējās ir apzināti mainīt šos izveidotos ceļus, iemācot smadzenēm jaunu, efektīvāku veidu, kā apstrādāt informāciju, uzlabojot gan mūsu intelektuālās un pašdisciplīnas, kā arī koncentrēšanās un uzmanības spējas. Šo brīnumaino spēju sauc par neiroplasticitāti.
Intelekta attīstības centra galvenā misija ir padarīt šādu apmācību metodiku pieejamu visiem Baltijā dzīvojošajiem iedzīvotājiem.

PAR CENTRU
Pirmais centrs Baltijā
Intelekta attīstības centrs ir pirmais uzņēmums Baltijā, kurš padara neirotreniņu apmācības pieejamas visiem, kurus interesē savu spēju attīstība.
Mācību centra galvenais uzdevums ir ātras un efektīvas spēju un prasmju trenēšanas metodes ieviešana izglītībā.
Ar mūsu apmācības metodēm mēs vēlamies veicināt izglītības kvalitāti un tiešā veidā mācīt mūsu klientus izprast sava prāta darbību un paplašināt kognitīvo spēju robežas. Runājot par centra metodoloģiju, esam centušies apvienot labāko pasaules pieredzi un praksi, apvienojoties ar labākajiem pasniedzējiem, lektoriem un nozares profesionāļiem.


2021.gada sākumā centra darbinieki ir izgājuši apmācības primitīvo refleksu integrācijas un smadzeņu pusložu sinhronizēšanas programmā bērniem ar dažāda veida traucējumiem pie pasniedzējiem no ASV.
Tāpat ieviesta efektīva audiālās intervences programma Safe&Sound Protocol, kuru savulaik izstrādājis visā pasaulē plašu rezonansi un atpazīstamību guvušais zinātnieks Stephen Porges, kurš radija Polivagālās teorijas pieeju, izskaidrojot un aprakstot procesus, kuri notiek brīdī, kad jūtamies satraukti, neaizsargāti un nedroši. Viņa teorijas pamatā ir izpratne par klejotājnerva darbības principiem un sniegtās atbildes palīdz labāk saprast tādus procesus kā sociālā trauksme, izdegšana un autiskā spektra sindroms.
2020.gadā tika noslēgti sadarbības līgumi starp organizāciju un Vācijas kompāniju Brainboost, kura ir viens no šā brīža līderiem, neirofīdbeka tehnoloģisko risinājumu radīšanā. Tās komandu veido ārsti, psihologi, veselības un sporta zinātnieki. Gadā tiek organizēti vairāk nekā 4000 neirofīdbeka seansi.
Pakalpojumu sniegšanai tiek uzsākts izmantot medicīsniski sertificētas un profesionālas iekārtas no pasaulē lielākajiem ražotājiem kompānijas MindMedia un HeartMath, kurās izietas atbilstošas apmācības.


Vēsture
2019. gada pavasarī tika noslēgts sadarbības līgums starp Intelekta attīstības centru un N.P. Bechtereva Institute of the Human Brain of the Russian Academy of Science institūta vadošo līdzstrādnieku Ilju Martinovu, kurš pēc savas specialitātes ir neirobiologs un aktīvi darbojas zinātniskās izpētes jomā, kā arī uz doto brīdi ir kognitīvo zinātņu vadošais speciālists Krievijas izglītības sistēmā pedagogiem un mentālās veselības speciālistiem. Gada laikā tika apgūta metodika darbam ar hiperaktīviem bērniem un ieviesta Latvijā.
Mūsu partneri:




