Biloģiskās atgriezeniskās saites metodika tiek veiksmīgi izmantota augstas atbildības amatu apmācībās un izturības treniņos, medicīnas iestādēs un smadzeņu pētniecības institūtos

Neirofīdbeka treniņos dati par smadzeņu aktivitātes viļņiem ar tehnoloģiju palīdzību tiek nosūtīti uz programmatūru un apkopoti grafikos, kuri parāda, vai cilvēks ir sakoncentrējies vai nav. Mūsu neirotreniņi palīdz cilvēkam sakoncentrēties, izpildot dažādus uzdevumus un vingrinājumus, kuri uzlabo gan intelekta darbību, gan arī citus svarīgus smadzeņu darbības rādītājus. Izejot apmācības un neirotreniņus pie mums, jūs tiksiet apmācīti atrasties maksimālā sakoncentrēšanās stāvoklī arī bez iekārtām. Ar šo brīdi uzskatām, ka apmācību process ir beidzies.

2021-08-28_05-19-17

Apmācību tehnoloģijas ar bioloģisko vai neiroloģisko atgriezenisko saiti eksistē jau kopš 20. gadsimta 70. gadiem. Līdz šim gan vairākus gadus, tieši šo iekārtu dārdzība un sarežģītība nav ļāvusi tās izmantot plašāk un tikai pēdējos gados, parādoties vienkāršākiem, bet pietiekoši efektīviem tehniskajiem risinājumiem, šīs iekārtas varēja sākt lietot arī mājas apstākļos.

Mēs drīzāk teiktu – nē, nekā jā. Ja salīdzinām ar līdzvērtīgiem piedāvājumiem apmācību jomā, tad mūsu piedāvājumi ir pat letāki. Tomēr mūsu apmācību un treniņmetodēm ir uzsvars uz to unikalitāti, kas savā veidā pat nav salīdzināmi, jo nekas lpatiešām līdzvērtīgs uz doto brīdi citās apmācību skolās netiek piedāvāts.

Atkarībā no izvēlētās programmas – noteikti, jā. Dažādās apmācību un neirotreniņu programmās ir nepieciešams dažāds nodarbību skaits un intervāls, lai iegūtu stabilu un paliekošu rezultātu, tomēr pirmās izmaiņas parasti tiek pamanītas jau pēc pirmajām divām, trim nodarbībām. Šo pašu – neirofīdbeka metodiku jau vairākas dekādes veiksmīgi izmanto augstas atbildības amatu apmācībās un izturības treniņos, medicīnas iestādēs un smadzeņu pētniecības institūtos.

Intelekta attīstības centrs saviem klientiem sniedz 100 procentīgu garantiju tam, ka gadījumā, ja jūs neapmierinās iegūtais rezultāts, mēs jūsu samaksāto naudu atgriezīsim pilnā apmērā.

Tehnoloģija nekādā veidā neiejaucas cilvēka psihes vai apziņas procesos. Dotās ierīces tikai nolasa mūsu smadzeņu viļņu elektroaktivitātes rādītājus un nosūta tālāk tos uz datoru, lai mūsu speciālisti varētu tos analizēt un atrast tieši Jums piemērotas metodes, kā padarīt jebkuras iemaņas apguves procesu ātrāku, optimālāku un efektīvāku, balstoties uz NeiroBAS individuālajiem rezultātiem.

"Mana meita un dēls bija vieni no pirmajiem, kuri izmēģināja nodarbības smadzeņu attīstības centrā. Dēlam bija sarežģījumi ar ilgstošu uzmanības noturēšanu un koncentrāciju. Meita aizgāja ar dēlu kopā vairāk dēļ kompānijas. Izejot aptuveni pusi no paredzētajām nodarbībām, abiem novēroju uzlabojumus. Šobrīd mēs izgājām 20 nodarbību kursu un esmu apmierināta ar savu bērnu sniegumu."
ANNA
Divu bērnu mamma
"Kā sava dēla mamma, esmu patīkami pārsteigta par programmas rezultātiem. Dēls kļuvis savāktāks un uzmanīgāks. To var manīt pat pēc kārtības viņa istabā. Pēc izietās programmas arī pašai ir interese par pašdisciplīnas treniņu. Paldies pasniedzējiem."
Signe
Jaunā māmiņa
"Manai meitai šobrīd ir seši gadi. Bija sarežģījumi ar uzvedību un vispārējo attīstību. Esam pat lietojuši medikamentus. Pēc 20 izietajām nodarbībām, pat psihologs, pie kura gājām uz konsultācijām pirms nodarbībām un pēc, pamanīja pārmaiņas uzvedībā. Meita ir kļuvusi mierīgāka. Ir uzlabojumi. Pēc kāda laika domājam iziet atkārtoto kursu, lai nostiprinātu iegūto."
ILZE
Lietvede
Scroll to Top