Intelekta attīstības kurss jauniešiem 13+

Šie treniņi palīdz veicināt vispārējo intelektuālo attīstību, uzlabot uzmanības noturību, attīstīt koncentrēšanos un prāta spējas, lai sagatavotu nākotnes konkurencei.

Pēc apmācību iziešanas:

Metodika ir pierādījusi savu efektivitāti praksē - 30 minūšu nodarbības dienā uzlabo koncentrēšanās spējas līdz pat 25% no iepriekšējiem rādītājiem
NeiroBAS metodi izmanto:
0 %
vidēji par tik procentiem uzlabojas sekmes
līdz pat 0 %
uzlabojas spēja koncentrēties uz veicamo uzdevumu
līdz pat 0 %
uzlabojas uzmanības noturība un fokuss
par 0 punktiem
uzlabojas IQ rādītāji pēc Aizenka testa
līdz pat 0 reizēm
iespējams palielināt stresa noturību

Cena: 25 eur par nodarbību.

Kopā: 12 nodarbības

Konsultācija vecākiem bez maksas.

Kognitīvo spēju tests 20 eiro.

Intelekta attīstības treniņu kursā ietilpst:

Tehnoloģija rāda neirobioloģisko atgriezenisko saiti par Jūsu smadzeņu darbību. Līdzīgi kā dažādas ierīces, kā piemēram viedpulksteņi, mēra Jūsu pulsu un apkopo šos datus, ļaujot jums ieskatīties savas smadzeņu darbības fizioloģiskajā ‘spogulī’. Smadzeņu aktivitātes dati tiek nolasīti un ar bezvadu tehnoloģiju palīdzību nosūtīti uz speciāli izstrādātām programmu tālākai datu apstrādei. Pateicoties šo datu iegūšanai un tālākai apstrādei ar ierīci, cilvēkam pašam ir iespēja novērot savu smadzeņu darbību virzot to vēlamajā virzienā, kamēr tiek pildīti dažādi intelektuāli uzdevumi. 

Apmācību tehnoloģijas ar NeiroBAS metodiku eksistē jau kopš 20. gadsimta 70. gadiem, tomēr līdz šim tās norisei bija nepieciešamas dārgas un sarežģītas medicīniskās iekārtas, kuras izmantoja darbinieku pārbaudei un sagatavošanai augstas atbildības amatiem – astronautiem, dispečeriem, vadošajiem uzņēmumu vadītājiem. Neiroierīces Brainlink sākotnēji izstrādātas ASV pēc NASA pasūtījuma un zinātniskās izpētes rezultātiem. Mūsdienās katram ir iespēja tikt apmācītam ar NeiroBAS un Brainlink tehnoloģiju palīdzību TRAIN BRAIN centrā.

Mēs drīzāk teiktu – nē, nekā jā. Ja salīdzinām ar līdzvērtīgiem piedāvājumiem apmācību jomā, tad mūsu piedāvājumi ir pat letāki. Tomēr mūsu apmācību un treniņmetodēm ir uzsvars uz to unikalitāti, kas savā veidā pat nav salīdzināmi, jo nekas lpatiešām līdzvērtīgs uz doto brīdi citās apmācību skolās netiek piedāvāts.

NeiroBAS metodiku jau vairākas dekādes veiksmīgi izmanto augstas atbildības amatu apmācībās un izturības treniņos, medicīnas iestādēs un smadzeņu pētniecības institūtos​​. 99,5 % vecāki, kuru bērni izgājuši apmācības pie mums, ir apmierināti ar rezultātu.

Smadzeņu attīstības centrs TRAIN BRAIN saviem klientiem sniedz 100 procentīgu garantiju tam, ka gadījumā, ja jūs neapmierinās iegūtais rezultāts, mēs jūsu samaksāto naudu atgriezīsim pilnā apmērā.

Tehnoloģija nekādā veidā neiejaucas cilvēka psihes vai apziņas procesos. Dotās ierīces tikai nolasa mūsu smadzeņu viļņu elektroaktivitātes rādītājus un nosūta tālāk tos uz datoru, lai speciālisti varētu tos analizēt un atrast tieši Jums piemērotas metodes, kā padarīt jebkuras iemaņas apguves procesu ātrāku, optimālāku un efektīvāku, balstoties uz individuālajiem rezultātiem.

Jā, tas ir 100% droši – uz NeiroBAS metodikas balstīti treniņi neiejaucas cilvēka psihē, bet gan ietrenē smadzenes pieņemt jaunus, optimālākus kognitīvos ceļus, lai veiktu konkrētas darbības ātrāk, labāk un efektīvāk. Dotās ierīces tikai nolasa mūsu smadzeņu viļņu aktivitātes rādītājus un nosūta tālāk tos uz datoru, lai mēs tos varētu analizēt. Piemēram, vingrinājumos koncentrēšanās spēju uzlabošanai, ja jūs nebūsiet pietiekami sakoncentrējies, treniņa saturs automātiski nebūs vairs pieejams, līdz brīdim, kad jūsu koncentrēšanās stāvoklis būs atbilstošs, tādējādi iemācot smadzenēm koncentrēties. Treniņi ar NeiroBAS metodēm notiek visā pasaulē, tāpēc šīs treniņmetodes ir absolūti drošas, zinātniski pamatotas un efektīvas, kā arī ierīces, ar kurām strādā TRAIN BRAIN, ir sertificētas un atbilstošas starptautiskajiem standartiem.

Nekāda riska, nekādu saistību – piesakies, atnāciet izmēģināt un izvērtējiet, vai jums apmierina metodes un rezultāti!

Scroll to Top