PAR DIENAS NODARBĪBU VADĪTĀJIEM
Interese par meditāciju un apzinātību Agnesei Pauliņai aizsākās Itālijā, kur nodarbojoties ar cīņas mākslām — Thai Chi Chuan un Cigun, kad attīstot sevi fiziski, praktizēja arī apzinātību un meditāciju, tādējādi attīstot arī savu emocionālo un garīgo pasauli. Kopš tā laika ar studijām Eiropā un darba pieredzi gan Latvijā, gan citviet, Agnese nepārtraukti padziļinājusi zināšanas un pieredzi Brīvdabas un Montessori pedagoģijā. Šobrīd praktizē arī Meža Terapiju — labsajūtas pieredžu veidošanu caur būšanu dabā.
Kārlis Laizāns – darbojas ar bērniem jau vairāk kā 8 gadus, izzinot pārgājienu takas un dabas noslēpumus, veicinot viņos savstarpējo sadarbību un saliedētību caur klātbūtni dabā. Darbnīcās caur spēlēm un uzdevumiem rosinās bērnos veselīgu robežu ievērošanu un emociju atpazīšanu, izprašanu, to pašregulāciju. Kārlis aizraušanās ir kustība un deja. 
Elza Elizabete Ozoliņa šobrīd studē Skotijā, kur specializējas piedzīvojumu izglītībā. Šīs studijas ietver piedzīvojumu terapiju, riska menedžmentu, ekspedīciju plānošanu, antropoloģiju un citus nozīmīgus atzarus, kas saistīti ar cilvēku, dabu un apzinātu piedzīvojumu plānošanu un to īstenošanu. Dienas nodarbībās bērniem piedāvās radošās mākslas darbnīcas, caur kurām bērniem dos iespēju izzināt sevi un, iespējams,  atklāt jaunas aizraušanās. 
 

Apzināšanās - ĶERMENĪ
Apzināšanās - PRĀTĀ
Apzināšanās - EMOCIJĀS

-----------------------------------

Dalības maksa 250,- eiro

Citi nodarbību ieguvumi: