Dabisko kustību nodarbības ir cilvēka dabiskās attīstības pamats.

Mūsu nodarbības ir balstītas uz daudzpusīgu kustību pilnveidi un prasmju apguvi, lai veicinātu efektīvu bērna attīstību un radītu spēcīgus pamatus turpmākajai viņa attīstībai jebkurā no viņa izvēlētajiem sporta veidiem.

Izvēloties savam bērnam sporta veidu,
ir jāņem vērā:

1 .
VILKŠANA
2 .
STUMŠANA
3 .
PIETUPIENI
4 .
PIETUPIENI LĪDZ PUSEI
5 .
IZKLUPIENI
6 .
ROTĒŠANA
7 .
GAITAS KUSTĪBA
Kas tad ir dabiskas kustības?

Labākais un arī vienkāršākais veids, kā sākt šī jautājuma izpēti un izpratni, ir novērot, kā pārvietojas mazi bērni. Zīdaiņi, mazuļi un pirmsskolas vecuma bērni spēlējas un paņem lietas tupus stāvoklī. Viņi pieceļas no grīdas, neizmantojot rokas un atrodoties uz grīdas, var viegli pārvietot ķermeņa svaru un mainīt pozīcijas, lai sasniegtu rotaļlietu vai grāmatu. Tā ir dabiska kustība. Vēl viens veids, kā vingrinājumiem pievienot dabisku kustību, ir iekļaut tajos spēles elemntus. Mums nav vajadzīgs īpašs aprīkojums. Bērni pārvietojas dabiski, jo tas ir jautri un patīkami.

Dabiskās kustības ietver pamata kustības staigāšanu, skriešanu, balansēšana, kāpšanu vai rāpošanu, kā arī manipulatīvas kustības, piemēram, celšanu, nešanu, stumšanu, mešanu un ķeršanu.

Nekāda riska, nekādu saistību – piesakieties, atnāciet izmēģināt un izvērtējiet, vai jūs apmierina metodes un rezultāti!